
Накриття для каркасного басейну Intex 400x200 см додатковий тепловий захист захист води від домішок
1 121 ₴
- Немає в наявності
- Код: DM-28037
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Накриття для каркасного басейну Intex 400x200 см додатковий тепловий захист захист води від домішок
Накриття для каркасного басейну Intex 400x200 см
Виготовлений з товстого вінілу, він захищає від зовнішніх факторів, таких як дощ. Він запобігає забрудненню води небажаними комахами або листям. Він також забезпечує теплоізоляцію від втрати тепла в холодні ночі. Накриття також є чудовим захистом для дітей, адже їхня безпека — понад усе.
Виготовлений з товстого вінілу, він захищає від зовнішніх факторів, таких як дощ. Він запобігає забрудненню води небажаними комахами або листям. Він також забезпечує теплоізоляцію від втрати тепла в холодні ночі. Накриття також є чудовим захистом для дітей, адже їхня безпека — понад усе.
Основні переваги:
- товста вінілова кришка
- отвори, що запобігають накопиченню води на кришці
- Захист води від домішок
- Додатковий тепловий захист — вода повільніше втрачає температуру

Накриття для басейну INTEX призначене для каркасних басейнів розміром 400 х 200 см. Вона захистить воду від домішок і сповільнить втрату тепла.
- Довжина: 400 см
- Призначення: Для каркасного басейну
- Ширина: 200 см
- Вага: 2.55 кг


Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Синій |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 3,25 кг |
| Довжина, см | 366 см |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | ПВХ |
| Термін доставки | В наявності |
| Тип | захисне накриття |
| Ширина, см | 366 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 121 ₴




