
Килимок для батута 465 см 90 гачків 15 футів Neo-Sport для аеробіки та йоги інших видів вправ стійкий до поту та вологи
5 099 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1806
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Килимок для батута 465 см 90 гачків 15 футів Neo-Sport для аеробіки та йоги інших видів вправ стійкий до поту та вологи
Міцний, щільно сплетений мат для садових батутів.
Надміцні пружинні гачки - 90 шт
Максимальна стійкість до пошкоджень і впливу погодних умов.
Виготовлений з високоякісного посиленого поліпропіленового матеріалу.
Швидко збирається Примітка: на цьому аукціоні ви купуєте тільки мат для батута, а не весь батут.
Валиво! Розмір батута включає в себе всю конструкцію, тобто поверхню для стрибків і покриття. Ми вимірюємо розмір батута «стовпчик до стовпчика». Якщо ви не пам'ятаєте точну модель вашого батута, виміряйте його діаметр, як показано на малюнку. Тоді ви легко знайдете мат, який ідеально підійде до вашого батута!
Сітка має 90 петель для кріплення пружин.
Саме за пружини мат кріпиться до рами батута.
Технічні характеристики:
призначення для батута: 15 футів (457 - 465 см)
діаметр мату: бл. 405 см
кількість пружинних відтяжок: 90
відстань між гачками: приблизно 14 см
зшивання: 8 разів
максимальне навантаження: 150 кг

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Neo-Sport |
| Країна виробник | Польща |
| Вікова група | Доросла |
| Діаметр | 405 мм |
| Діаметр батута | 465 см |
| Конструкція | Кругла |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Особливості | Всепогодность |
| Стан | Новий |
| Тип | Мат для батута |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота, см | 465 см |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Максимальна вага навантаження | 150 кг |
| Матеріал | Базальтопластик |
| Термін доставки | В наявності |
| Колір | Чорно-білий |
- Ціна: 5 099 ₴







