
Килимок для пікніка Highlander Picnic Blanket Midnight Glen (PIC007-MG) Розроблений спеціально для використання на відкритому пові
1 049 ₴
839 ₴
- Готово до відправки
- Код: 931626
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Килимок для пікніка Highlander Picnic Blanket Midnight Glen (PIC007-MG) Розроблений спеціально для використання на відкритому пові
Килимок для пікніка Highlander Picnic Blanket — незамінний предмет для відпустки, який допоможе вам насолодитися чудовими літніми днями на свіжому повітрі. Незалежно від того, чи сидите ви в полі, біля озера чи на пляжі, водонепроникна ковдра – це м’який та комфортний шар між вами та вологою землею.
Highlander - шотландський бренд, що працює з 1980-х років і спеціалізується на створенні одягу для активного відпочинку на свіжому повітрі, туристичного спорядження та аксесуарів для кемпінгу. Асортимент включає, практичні рюкзаки, намети, спальні мішки та термоактивний одяг, що відповідають потребам любителів виживання, бушкрафту, досвідчених туристів так і тих, хто тільки починає займатися активним відпочинком на свіжому повітрі
Основні характеристики
- Матеріал: акрил, алюмінієва фольга
- Розмір: 175 х 135 см
- Колір: Midnight Glen
- Розмір у пакуванні:
- Вага: 0,120 кг
Особливості
- Розроблений спеціально для використання на відкритому повітрі
- Нижня сторона покривала вкрита алюмінієвою фольгою, яка ефективно ізолює його від вологи та землі, запобігаючи намоканню.
- У згорнутому вигляді ковдра займає мало місця, а вбудована ручка полегшує її перенесення.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HIGHLANDER |
| Країна виробник | Шотландія |
| Вага | 120 г |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Довжина | 175 см |
| Колір | Зелений |
| Кількість шарів | Двошарові |
| Матеріал | Акрил |
| Стан | Новий |
| Тип килимка | Килимок для пікніка |
| Ширина | 135 см |
| Користувацькі характеристики | |
| EAN код | 5034358867041 |
| Артикул | 931626 |
| Тип | Килимки для відпочинку на природі |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Призначення | Для походів, подорожей, щоденного використання |
| Розміри | 175 x 135 см |
| Тип | Складані |
- Ціна: 839 ₴





