
Ліжко розкладне Outwell Tenby Green Vineyard (410096) максимальне навантаження 120 кг ручка для зручного перенесення
3 799 ₴
- Немає в наявності
- Код: 931743
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Ліжко розкладне Outwell Tenby Green Vineyard (410096) максимальне навантаження 120 кг ручка для зручного перенесення
Ліжко розкладне Outwell Tenby Ocean Blue (410097) має міцний сталевий каркас і матеріал оббивки Textiline, що легко очищається. Модель не потребує збирання, розкладається та складається за лічені секунди. Регульована в трьох положеннях спинка дозволяє перетворити розкладачку на комфортний лежак.
Outwell — це провідний данський бренд кемпінгового обладнання, який спеціалізується на розробці інноваційних і якісних товарів для сімейного відпочинку на природі. Компанія була заснована в 1995 році Генріком Аренсом (Henrik Arens), який побачив потребу в доступному та надійному спорядженні для сімейного кемпінгу. Outwell відома своїми численними інноваціями, які покращують досвід кемпінгу: Wind Stabilizer System, One-go Inflation, Quick & Quiet, Night Light System. Сьогодні продукція Outwell представлена в понад 45 країнах світу. Бренд продовжує впроваджувати інновації, зберігаючи фокус на якості, функціональності та комфорті для сімейного відпочинку на природі. Якщо ви шукаєте надійне та зручне спорядження для кемпінгу, Outwell пропонує широкий асортимент товарів, які зроблять ваш відпочинок незабутнім.
Особливості:
- Розкладається та складається за лічені секунди.
- Конструкція не потребує збирання.
- Каркас із високоміцної сталі.
- Легка у догляді високоякісна текстильна тканина.
- Три положення спинки.
- Ручка для зручного перенесення
- Максимальне навантаження - 120 кг.
Основні характеристики:
- Тканина: Textiline та поліестер з ПВХ-покриттям
- Рама: Сталь з порошковим покриттям
- Розмір: 54/61 x 188 x 30 см (ШxДxВ)
- Макс. навантаження, кг: 120 кг
- Розмір упаковки: 61 x 71 x 14 см
- Вага: 6,3 кг

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Outwell |
| Колір | Зелений |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал каркаса розкладачки | Сталева труба |
| Покриття труби каркаса | Полімерне порошкове |
| Підстава спального місця розкладачки | Поліестерова тканина |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри у розкладеному вигляді | |
| Вага | 6.3 кг |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 1880 мм |
| Ширина | 610 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| EAN код | 5709388104779 |
| Артикул | 931743 |
| Вага (кг) | 6,3 кг |
| Вага в пакованні, кг | 7 |
| Тип | Розкладачки |
| Габарити упаковки | 61 x 71 x 14 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Комплектація | Ліжко |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження, кг | 120 |
| Матеріал конструкції | Textiline, Woven and PVC Coated Polyester, 100% Polyester |
| Матеріал каркаса | Сталь |
| Розміри | 54/61 x 188 x 30 см |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
- Ціна: 3 799 ₴







