
E-11480CA | Бігова доріжка електрична EcoFit
34 900 ₴
- Готово до відправки
- Код: К00025698
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бігова доріжка електрична складана 2.5 к.с. EcoFit E-11480CA 1-18км/год для дому та спортзалу з навантаженням до 120 кг
- Бігова доріжка обладнана потужним електричним двигуном на 2.5 л.с., що забезпечує плавний і безшумний хід навіть на високих швидкостях. Діапазон швидкостей містить 18 рівнів, що дає змогу вибрати ідеальну інтенсивність тренувань. Допустима вага користувача до 120 кг. Тренажер постачається в попередньо зібраному вигляді та легко приводиться в робочий стан, досить вкрутити чотири гвинти та доріжку готова до використання.
- Швидкість руху полотна: 1-18 км/год
- Бігова поверхня (довжина, ширина): 140 x 48 см
- 15 рівнів автоматичної зміни кута нахилу полотна
- Спеціальна система амортизації полотна з амортизаційними подушками неабияк знижує ударне навантаження на хребет, зв'язки та суглоби.
- Ключ аварійної зупинки.
- Система складання обладнана гідравлічним поршнем із замком.
- 15 вбудованих програм тренування
3 індивідуально програмовані користувачі, профілі. - FAT — Фітнес тест визначає процентний вміст тілесного жиру.
- Комп'ютер показує: нахил, швидкість, дистанція, калорії, час, пульс, час, фітнес оцінка.
- Транспортувальні колеса для зручності переміщення.
- Габарити в розкладеному вигляді (довжина, ширина, висота): 172x76x134 см
- Габарити в складеному вигляді (довжина, ширина, висота): 115x76x140 см
- Вага тренажера: (нетто/брутто): 71 /80 кг
- Максимальна вага користувача: 120 кг

Переваги



Ми рекомендуємо
Схема замовлення
01 Заказ на сайті
02 Уточнення деталей
03 Відсилання замовлення
відгуки
Станіслав Завдяки товару. Ціна відповідає якості. Товар доставлений вчасно. Обслуговування гарне.
Олександр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славік Все добре, замовляли ремінь, покупкою задоволений, прийшла посилка швидко (пару днів). Завдяки!
Усі відгукиХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ecofit |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Домашнє |
| Тип | Електрична |
| Конструкція | Складана |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Потужність двигуна, л. с | 2,1 - 2,5 |
| Максимальна швидкість полотна | 17 і більше |
| Кількість тренувальних програм | 10 - 19 |
| Довжина полотна | 140 см |
| Ширина полотна | 48 см |
| Встановлення кута нахилу | Автоматична |
| Максимальний кут нахилу | 15 ° |
| Тип кардіодатчику | Вбудований |
| Функции компьютера | Витрата калорій, Швидкість, Дистанція, Частота пульсу, Час |
| Особливості | Компенсатори нерівності підлоги, Транспортувальні ролики |
| Вага | 71 кг |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 172 см |
| Ширина | 76 см |
| Висота | 134 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 900 ₴


