
Велотренажер магнітний вертикальний EcoFit E-61500 8 рівнів навантаження, маховик 6 кг для дому та спортзалу до 100 кг
7 990 ₴
- Готово до відправки
- Код: К00026270
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Велотренажер магнітний вертикальний EcoFit E-61500 8 — рівнів навантаження, маховик 6 кг для дому та спортзалу з навантаженням до 100 кг
Велотренажер магнітний EcoFit E-61500 — це версія стаціонарного велотренажера, призначена для тренування вдома. Він надає необмежений доступ до тренувань, тому ви можете тренуватися в будь-який час, що позитивно вплине на ваш стан і допоможе спалити зайві кілограми. У цій моделі використовується магнітна система опору. Механізм працює тихо, плавно, без перерв. Для роботи тренажер не вимагає під'єднання до електромережі.
- Магнітна 8-рівнева система навантаження, що забезпечує роботу в прямому та зворотному напрямку.
- Функції комп'ютера: час, швидкість, відстань, калорії, одометр, пульс.
- Вага махового колеса 6 кг.
- Датчики пульсу на ручках
- Сидіння регульоване по висоті
- Зручні педалі з ремінцями для фіксації стопи
- Плавне ремінне передавання
- Підставка для ґаджета
Велотренажер має порівняно невеликі габарити и не займає багато місця. Регулярно займаючись на такому велотренажері, ви підтримуватимете чудову фізичну форму, зміцнюватимете здоров'я.

Переваги



Ми рекомендуємо
Схема замовлення
01 Заказ на сайті
02 Уточнення деталей
03 Відсилання замовлення
відгуки
Станіслав Завдяки товару. Ціна відповідає якості. Товар доставлений вчасно. Обслуговування гарне.
Олександр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славік Все добре, замовляли ремінь, покупкою задоволений, прийшла посилка швидко (пару днів). Завдяки!
Усі відгукиХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ecofit |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Домашнє |
| Система навантаження | Магнітна |
| Максимальна вага користувача | 100 кг |
| Вага маховика | 6 кг |
| Кількість рівнів навантаження | 1 - 10 |
| Тип кардіодатчику | Вбудований |
| Автономна робота | Батарейки |
| Функции компьютера | Витрата калорій, Швидкість, Дистанція, Частота пульсу, Час |
| Особливості | Компенсатори нерівності підлоги, Ремінці на педалях, Регулювання кута нахилу керма, Регулювання сидіння за вертикаллю |
| Вага | 21 кг |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Вертикальний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 86 см |
| Ширина | 49 см |
| Висота | 127 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 990 ₴



