
Орбітрек програмований передньоприводний крок 47 см Нousefit HSF-96604 Q-фактор 12 см, маховик 12 кг, навантаження 135 кг
41 900 ₴
- Готово до відправки
- Код: К00026274
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Орбітрек програмований передньоприводний крок 47 см Нousefit HSF-96604 Q-фактор 12 см, маховик 12 кг, навантаження до 135 кг
- Живлення від мережі через адаптер
- Підшипники у вузлах обертання педалей і важелів забезпечують чудову плавність ходу та довговічність експлуатації.
- Хід із навантаженням у прямому та зворотному напрямку
- Датчик вимірювання пульсу на нерухомій ручці
- Подвійний хід ручок для тренування верхньої частини тіла
- Великі та зручні педалі-платформи.
- Вага маховика: 10 кг забезпечує чудову плавність ходу.
- Довжина кроку 47 см забезпечує чудову амплітуду обертання й ефективність тренувань.
- - 12 вбудованих стандартних програм
- - Ручна програма
- - Програма контролю навантаження, 32 рівні навантаження
- - 4 програми контролю серцебиття
- - Програма фітнес-оцінки
- - Програма цільового ритму серця
- - 4 користувацькі програми, які дають змогу користувачеві запрограмувати та зберегти свою власну програму, яку можна буде використовувати надалі.
Функції
- SPEED (БУСТРІСТЬ): Показує поточну швидкість.
- RPM (ОБ./ХВ.) Показує кількість обертів за хвилину.
- TIME (ВРЕМ'Я): Відбиває загальний час тренування
- DIST (ДИСТАНЦІЯ): Відбиває загальну дистанцію тренування
- CAL (КАЛОРІЇ): Відбиває загальну кількість споживання під час тренування калорій
- WATT: Має поточні вати.
- HEART RATE (СЕРДЕННИЙ РИТМ): Показує поточний серцевий ритм
- TARGET HR (ЦІЛЕВИЙ СЕРДЕННИЙ РИТМ): Користувач може встановити для себе цільовий серцевий ритм.
- Bluetooth
Призначений для тренування серцево-судинної та дихальної систем, тренування м'язів ніг і всього тіла.
- Габарити: (довжина, ширина, висота) 167x82x173 см
- Вага тренажера: (нетто/брутто) 83/ 93 кг
- Максимально допустима вага користувача 135 кг

Переваги



Ми рекомендуємо
Схема замовлення
01 Заказ на сайті
02 Уточнення деталей
03 Відсилання замовлення
відгуки
Станіслав Завдяки товару. Ціна відповідає якості. Товар доставлений вчасно. Обслуговування гарне.
Олександр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славік Все добре, замовляли ремінь, покупкою задоволений, прийшла посилка швидко (пару днів). Завдяки!
Усі відгукиХарактеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HouseFit |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Домашнє |
| Система навантаження | Електромагнітна |
| Максимальна вага користувача | 135 кг |
| Максимальна довжина кроку | 47 см |
| Конструкція | Цілісна |
| Вага маховика | 12 кг |
| Кількість рівнів навантаження | 26 - 40 |
| Кількість тренувальних програм | 10 - 25 |
| Тип кардіодатчику | Вбудований |
| Автономна робота | Генератор |
| Функции компьютера | Витрата калорій, Оберти, Навантаження, Швидкість, Дистанція, Частота пульсу, Час, Кількість кроків |
| Особливості | Вбудований вентилятор, Компенсатори нерівності підлоги, Клавіші на рукоятках, Утримувач для пляшок, Транспортувальні ролики |
| Вага | 83 кг |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 167 см |
| Ширина | 82 см |
| Висота | 173 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 41 900 ₴



