
Вкладиш для спального мішка Easy Camp Linnet Travel Sheet Square (240222) полікотон, 80% поліестер, 20% бавовна
999 ₴
799 ₴
- Готово до відправки
- Код: 931579
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Вкладиш для спального мішка Easy Camp Linnet Travel Sheet Square (240222) полікотон, 80% поліестер, 20% бавовна
Прямокутне простирадло Easy Camp Linnet Travel Sheet Square розроблено для підтримки чистоти вашого спального мішка та підвищення комфорту. Виготовлене з м’якої та зручної тканини Polycotton, воно ідеально поміщається у прямокутні спальники. Його компактний чохол забезпечує легке транспортування та зберігання.
Торгова марка Easy Camp була заснована в 1997 році в Данії. Метою Easy Camp було створення простого у використанні, функціонального та доступного за ціною туристичного спорядження для молоді, молодих сімей і новачків у кемпінгу. Фірмовий слоган Easy Camp «Seek the Adventure» («Шукай пригоди») відображає скандинавську спадщину бренду. Завдяки своїй філософії «form follows function» (форма слідує за функцією) та натхненню природою, Easy Camp залишається одним із провідних брендів у сфері доступного туристичного спорядження в Європі.
Основні характеристики
- Тканина: Полікотон, 80% поліестер, 20% бавовна
- Розмір 200 x 75 см (ДхШ)
- Довжина тіла: 200 см
- Колір: синій
- Розмір у пакуванні: 15 х 10 см
- Вага: 290 г
Особливості
- Зберігає ваш спальний мішок чистим
- М'який та зручний
- Прямокутна форма

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Easy Camp |
| Довжина | 200 см |
| Колір | Синій |
| Комплектуючі для спальних мішків | Вкладиш у спальник |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| EAN код | 5709388147707 |
| Артикул | 931579 |
| Вид спального мішка | Ковдра |
| Місткість | Одномісні |
| Внутрішній матеріал | Полікотон, 80% поліестер, 20% бавовна |
| Вік | Дорослі |
| Габарити в складеному вигляді | 15 х 10 см |
| Габарити упаковки | 15 х 10 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина спальника | 200 см |
| Комплект постачання | Спальний мішок |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Розміри | 200 x 75 см |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Тип | Простирадло для спального мішка |
- Ціна: 799 ₴


