-20%

Мат-пазл (ластівчин хвіст) PowerPlay EVA Puzzle Mat 120 x 120 x 1.2 cм Оливковий модульна конструкція складається з 4 частин
800 ₴
640 ₴
- Готово до відправки
- Код: PP_4414_Olive
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мат-пазл (ластівчин хвіст) PowerPlay EVA Puzzle Mat 120 x 120 x 1.2 cм Оливковий модульна конструкція складається з 4 частин

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Power Play |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 120 см |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Тип | Гімнастичний мат |
| Товщина | 1.2 см |
| Ширина | 120 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 640 ₴


