-25%

Балансувальна платформа PowerPlay PP_4417 кругла, дерев'яна витримує навантаження до 120 кг
1 051 ₴
790 ₴
- Готово до відправки
- Код: PP_4417
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Балансувальна платформа PowerPlay PP_4417 кругла, дерев'яна витримує навантаження до 120 кг

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlay |
| Висота | 8.5 см |
| Діаметр | 39.5 см |
| Колір | Різні кольори |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Особливості | Регулювання нахилу, Антиковзаюче покриття дошки |
| Стан | Новий |
| Тип | Балансувальний Диск |
| Форма | Кругла |
Інформація для замовлення
- Ціна: 790 ₴






