
Степ-платформа 3-ступенева 80х30,5х20 см WCG EasyStep Сірий крок 5 см для фітнесу, аеробіки, йоги та пілатесу до 250 кг
1 199 ₴
- Немає в наявності
- Код: W-044G
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Степ-платформа 3-ступенева 80х30,5х20 см WCG EasyStep Сірий крок 5 см для фітнесу, аеробіки, йоги та пілатесу до 250 кг
Степ-платформа — це пристрій для занять фітнесом та аеробікою, що має міцну та стійку конструкцію для комфорту й безпеки під час тренувань. Степер обладнаний триступеневим регулюванням висоти, що дає змогу ідеально адаптувати крок до ваших очікувань, навичок або конкретних вправ. Платформа має нековзну поверхню, що забезпечує стабільність і безпеку. Гумові ніжки запобігають небажаному ковзанню. Наша степ-платформа допоможе вам ефективно схуднути та надати форму стегнам, сідницям і животу, а також поліпшити фізичний стан і координацію. Пристрій виготовлений із легкого та міцного пластику, забезпечуючи комфорт, безпеку та довгий термін експлуатації.
Характеристики:
- Матеріал: пластик
- Довжина: 80 см
- Ширина: 30,5 см
- Крок однієї ніжки: 5 см
- Триступеневе регулювання висоти
- Висота: 10/15/20 см
- Нековзна поверхня
- Нековзні гумові прокладки
- Вага: 4 кг
- Максимальна вага користувача: 250 кг

Переваги



Ми рекомендуємо
Схема замовлення
відгуки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WCG |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 4 кг |
| Висота | 20 см |
| Довжина | 80 см |
| Максимальна вага користувача | 250 кг |
| Особливості | Антиковзаюче покриття дошки, Антиковзаюче покриття опор |
| Стан | Новий |
| Тип | Регульована платформа |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 30.5 см |
- Ціна: 1 199 ₴








