
Боксерська груша аперкотна V`Noks Red 50-60 кг У комплекті з мішком ланцюг на 4 промені довго зберігає свою форму
2 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: 60090
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Боксерська груша аперкотна V`Noks Red 50-60 кг У комплекті з мішком ланцюг на 4 промені довго зберігає свою форму
Боксерська груша аперкотна V`Noks Red 50-60 кг
Боксерська груша аперкотна V`Noks (Вінокс) 50-60 кг виконана вручну, із спеціально розробленого інженерами компанії V`Noks (Вінокс), PVC матеріалу та армованої нитки за особливою технологією, для довгострокових та інтенсивних навантажень. Правильне набивання мішка витримає відпрацювання навіть найсильніших ударів ногами та руками. Ви зможете відточити свою техніку, підвищити показники сили та швидкості удару. Завдяки надміцним матеріалам і сталевого кріпильного кільця, виключається можливість опади наповнювача. Мішок довго зберігає свою форму і прослужить Вам багато років навіть при інтенсивній експлуатації. Вага 50-60 кг. Висота: 1,1 м. Діаметр: 55 см. У комплекті з мішком ланцюг на 4 промені.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | V'Noks |
| Вага | 60 кг |
| Вікова група | Доросла |
| Діаметр | 55 см |
| Колір | Червоний |
| Кріплення | 4 кільця |
| Стан | Новий |
| Тип | Груша |
| Користувацькі характеристики | |
| <delivery | Да |
| Матеріал | PVC |
| Розмір | висота: 1,1 м; діаметр: 55 см; вага: 50-60 кг |
| набиття | текстиль, бавовна, джинс |
- Ціна: 2 999 ₴


