
Окуляри захисні відкриті Pyramex Onix Pink (clear) прозорі в рожевій оправі регулювання кута нахилу дужок
490 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2ОНИК-Ц10
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Окуляри захисні відкриті Pyramex Onix Pink (clear) прозорі в рожевій оправі регулювання кута нахилу дужок
Жіночі захисні окуляри з підвішеними балістичними лінзами
Захисні окуляри Onix Pink від Pyramex (США)Характеристики:
- колір лінз - прозорий;
- колір оправи - рожевий;
- матеріал лінз - полікарбонат ( Meets Military Specifications);
- світлофільтр UV400 (максимальний захист від ультрафіолету);
- захист від подряпин (спеціальне покриття на лінзах, яке подовжує термін їх експлуатації);
- м'які вентильовані носоупори;
- ідеальна оглядовість;
- хороший бічний захист.
Особливості:
- яскрава рожева оправа;
- підвішені лінзи ( по-перше: вони роблять оправу захищеною, тому що приховують за собою оправу, що робить окуляри більш цікавими не тільки з точки зору дизайну, але і робить їх більш витривалими; по-друге: це рішення істотно збільшує огляд, по-третє: створює додатковий буфер для захисту очей при сильному ударі; і по-четверте: завдяки такому дизайну, окуляри підходять усім з високою ймовірністю);
- регулювання носоупорів;
- регулювання кута нахилу дужок (дозволяє відрегулювати окуляри з урахуванням індивідуальних анатомічних особливостей);
- регульований кут атаки лінз (дозволяє компенсувати зазори на обличчі, і забезпечити більш надійний захист від дрібних фрагментів);
- на кінчиках дужок передбачені отвори для кріплення до аксесуарів (спочатку вони виглядають закритими, але передбачено місце під прорізи).
Відповідність міжнародним стандартам безпеки:
- ANSI Z87.1 High Impact Requirements
- CAN/CSA Z94.3-07
- CE EN166 Certified
- MIL-PRF 32432
Параметри:
| Товщина лінзи | 2,2 мм |
| Розмір оправи | 128 мм |
| Розмір лінзи (діагональ/вертикаль) | 141 x 45 мм |
| Ширина моста | 15 мм |
| Вага | 27 г |
Сфери застосування:
- велосипедні окуляри
- окуляри для полювання
- окуляри для бігу
- стрілецькі окуляри
- різні види спорту
- захисні окуляри для робітників
і так далі.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pyramex |
| Країна виробник | США |
| Антизапотіваючє покриття | Так |
| Колір лінз | Прозорий |
| Матеріал | Полікарбонат |
| Наявність фотоелементу | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Окуляри |
| Тип вентиляції | Непряма |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 1 мес. |
| Захист від ультрафіолету | UV400 |
| Захист від подряпин | Сміцне покриття |
| Дзеркальне покриття | Без дзеркального покриття |
| Наявність ущільнювача | Без ущільнювача |
| Підвищена ударостійкість | Балстичні лінзи (MIL PRF), Промислові стандарти (ANSI Z87.1), Ударостійкий полікарбонат |
| Ступінь затемнення | Светлые |
| Тип оправи | Напівправа |
Інформація для замовлення
- Ціна: 490 ₴






