
Окуляри захисні Pyramex Venture-2 (amber) жовті прорезинені дужки відповідність міжнародним стандартам безпеки
420 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2ВЕН2-30
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Окуляри захисні Pyramex Venture-2 (amber) жовті прорезинені дужки відповідність міжнародним стандартам безпеки
Балістичний захист очей за невеликі гроші
Захисні окуляри Venture-2 від Pyramex (США)Характеристики:
- колір лінз - жовтий;
- видиме світло - 89%;
- матеріал лінз - полікарбонат ( Meets Military Specifications);
- світлофільтр UV400 (максимальний захист від ультрафіолету);
- захист від подряпин (спеціальне покриття на лінзах, яке подовжує термін їх експлуатації);
- м'які носоупори;
- максимальний бічний захист.
Особливості:
- дужки регулюються по довжині (чотири положення);
Відповідність міжнародним стандартам безпеки:
- ANSI Z87.1 High Impact Requirements
- CAN/CSA Z94.3-07
- CE EN166 Certified
- MIL-PRF 32432
Параметри:
| Товщина лінзи | 2,2 мм |
| Розмір оправи | 142 мм |
| Розмір лінзи (діагональ/вертикаль) | 56 x 45 мм |
| Ширина моста | 10,5 мм |
| Вага | 27 г |
Сфери застосування:
- велосипедні окуляри
- окуляри для полювання
- окуляри для мотоциклістів
- окуляри для їзди на квадроциклі
- окуляри для бігу
- стрілецькі окуляри
- військові окуляри
- різні види спорту
- захисні окуляри для робітників
і так далі.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pyramex |
| Країна виробник | США |
| Колір лінз | Жовтий |
| Тип | Окуляри |
| Матеріал | Полікарбонат |
| Колір | Жовтий |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 1 мес. |
| Захист від ультрафіолету | UV400 |
| Захист від подряпин | Сміцне покриття |
| Дзеркальне покриття | Без дзеркального покриття |
| Наявність ущільнювача | Без ущільнювача |
| Підвищена ударостійкість | Балстичні лінзи (MIL PRF), Промислові стандарти (ANSI Z87.1), Ударостійкий полікарбонат |
| Ступінь затемнення | Светлые |
| Тип оправи | Напівправа |
Інформація для замовлення
- Ціна: 420 ₴






