
Захисні окуляри Pyramex Ever-Lite (gray) Anti-Fog, сірі світлофільтр UV400 захист від подряпин відмінна оглядовіст
550 ₴
- Готово до відправки
- Код: PM-EVER-GR1
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Захисні окуляри Pyramex Ever-Lite (gray) Anti-Fog, сірі світлофільтр UV400 захист від подряпин відмінна оглядовіст
Практично невагомі захисні окуляри
Захисні окуляри Ever-Lite від Pyramex (США)Характеристики:
- колір лінз - сірий;
- Анти-фог покриття проти запотівання
- видиме світло - 23%;
- матеріал лінз - полікарбонат (Meets ANSI Z87.1-2010 Standards for use in Industrial Applications);
- світлофільтр UV400 (максимальний захист від ультрафіолету);
- захист від подряпин (спеціальне покриття на лінзах, яке подовжує термін їх експлуатації);
- відмінна оглядовість;
- чудовий бічний захист;
- гумові кінчики дужок;
- м'які носоупори.
Особливості:
- це дуже легкі окуляри (за допомогою композитних матеріалів виробникові вдалося зменшити вагу цієї моделі до 22 грамів);
- на кінчиках дужок передбачені отвори для кріплення до аксесуарів.
Відповідність міжнародним стандартам безпеки:
- Exceeds ANSI Z87.1 High Impact Requirements
- CAN/CSA Z94.3-07
- CE EN166 Certified
Параметри:
| Товщина лінзи | 1,8 мм |
| Розмір оправи | 134,3 мм |
|
Розмір лінзи (діагональ/вертикаль) |
79,6 x 43,3 мм |
| Ширина моста | 11,2 мм |
| Вага | 22 г |
Сфери застосування:
- велосипедні окуляри
- повсякденні
- окуляри для полювання
- окуляри для мотоциклістів
- окуляри для їзди на квадроциклі;
- окуляри для бігу
- стрілецькі окуляри
- різні види спорту
- захисні окуляри для робітників;

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pyramex |
| Країна виробник | США |
| Антизапотіваючє покриття | Так |
| Колір лінз | Сірий |
| Матеріал | Полікарбонат |
| Наявність фотоелементу | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Окуляри |
| Тип вентиляції | Непряма |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 1 мес. |
| Захист від запотівання | Anti-Fog покриття |
| Захист від ультрафіолету | UV400 |
| Захист від подряпин | Сміцне покриття |
| Дзеркальне покриття | Без дзеркального покриття |
| Наявність ущільнювача | Без ущільнювача |
| Підвищена ударостійкість | Промислові стандарти (ANSI Z87.1), Ударостійкий полікарбонат |
| Ступінь затемнення | Темні |
| Тип оправи | Напівправа |
Інформація для замовлення
- Ціна: 550 ₴






