
Захисні окуляри Pyramex Ztek (amber), жовті світлофільтр UV400 гумові кінчики дужок захист від подряпин
320 ₴
- Готово до відправки
- Код: PM-ZTEK-AM
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Захисні окуляри Pyramex Ztek (amber), жовті світлофільтр UV400 гумові кінчики дужок захист від подряпин
Недорогі, але якісні захисні окуляри
Захисні окуляри Ztek від Pyramex (США)[ зе тек]
Характеристики:
- колір лінз - жовтий;
- матеріал лінз - полікарбонат (Meets ANSI Z87.1-2010 Standards for use in Industrial Applications);
- світлофільтр UV400 (максимальний захист від ультрафіолету);
- захист від подряпин (спеціальне покриття на лінзах, яке подовжує термін їх експлуатації);
- гумові кінчики дужок;
- хороший бічний захист.
Відповідність міжнародним стандартам безпеки:
- Exceeds ANSI Z87.1 High Impact Requirements
- CAN/CSA Z94.3-07
- CE EN166 Certified
-
Параметри:
| Товщина лінзи | 2,5 мм |
| Розмір оправи | 137,5 мм |
| Розмір лінзи (діагональ/вертикаль) | 64 x 44 мм |
| Ширина моста | 13мм |
| Вага | 21 г |

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pyramex |
| Країна виробник | США |
| Антизапотіваючє покриття | Так |
| Колір лінз | Жовтий |
| Матеріал | Полікарбонат |
| Наявність фотоелементу | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Окуляри |
| Тип вентиляції | Непряма |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 1 мес. |
| Захист від ультрафіолету | UV400 |
| Захист від подряпин | Сміцне покриття |
| Дзеркальне покриття | Без дзеркального покриття |
| Наявність ущільнювача | Без ущільнювача |
| Підвищена ударостійкість | Промислові стандарти (ANSI Z87.1), Ударостійкий полікарбонат |
| Ступінь затемнення | Светлые |
| Тип оправи | Без оправи |
Інформація для замовлення
- Ціна: 320 ₴





