
Окуляри захисні Venture Gear Vallejo Crystal (ice blue mirror) Аnti-Fog, дзеркальні сині в прозорій оправі стильний дизайн
950 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3ВАЛЕ-П90
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Окуляри захисні Venture Gear Vallejo Crystal (ice blue mirror) Аnti-Fog, дзеркальні сині в прозорій оправі стильний дизайн
Захисні окуляри Vallejo від Venture Gear (США)
[ Вальє хо]
Характеристики:
- колір лінз - темний з синім дзеркальним покриттям;
- прозора оправа
- матеріал лінз - полікарбонат (Meets ANSI Z87.1-2010 Standards for use in Industrial Applications);
- світлофільтр UV400 (максимальний захист від ультрафіолету);
- захист від подряпин (спеціальне покриття на лінзах, яке подовжує термін їх експлуатації);
- Anti-Fog покриття (захист від запотівання);
- м'які носоупори;
- тонкі дужки.
Особливості:
- вентильована оправа;
- стильний дизайн.
Відповідність міжнародним стандартам безпеки:
- ANSI Z87.1 High Impact Requirements
- CE EN166 Certified
-
Параметри:
| Товщина лінзи | 2,3 мм |
| Розмір оправи | 132,6 мм |
|
Розмір лінзи (діагональ/вертикаль) |
62 x 42,8 мм |
| Ширина моста | 13,5 мм |
| Вага | 31,7 г |

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Venture Gear Tactical |
| Країна виробник | США |
| Антизапотіваючє покриття | Так |
| Матеріал | Полікарбонат |
| Наявність фотоелементу | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Окуляри |
| Тип вентиляції | Непряма |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 1 мес. |
| Захист від запотівання | Anti-Fog покриття |
| Захист від ультрафіолету | UV400 |
| Захист від подряпин | Сміцне покриття |
| Дзеркальне покриття | Дзеркальні лінзи |
| Наявність ущільнювача | Без ущільнювача |
| Підвищена ударостійкість | Промислові стандарти (ANSI Z87.1), Ударостійкий полікарбонат |
| Ступінь затемнення | Темні |
| Тип оправи | В оправі |
| Колір лінз | Дзеркальний синій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴






