
Окуляри захисні ProGuard Pmxtreme Camo (bronze) Anti-Fog, коричневі в камуфльованій оправі отвори в дужках для додаткової вентиляц
590 ₴
- Готово до відправки
- Код: PG-XTRCAM-BZ
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Окуляри захисні ProGuard Pmxtreme Camo (bronze) Anti-Fog, коричневі в камуфльованій оправі отвори в дужках для додаткової вентиляц
Спортивні захисні окуляри з ремінцем
Захисні окуляри PMXTREMEХарактеристики:
- колір лінз - коричневий;
- матеріал лінз - полікарбонат (Meets ANSI Z87.1-2010 Standards for use in Industrial Applications);
- світлофільтр UV400 (максимальний захист від ультрафіолету);
- захист від подряпин (спеціальне покриття на лінзах, яке подовжує термін їх експлуатації);
- Anti-Fog
- гумові кінчики дужок;
- отвори в дужках для додаткової вентиляції;
- м'які носоупори;
- хороший бічний захист.
Особливості:
- в комплекті передбачений фірмовий ремінець на шию (довжина регулюється).
Відповідність міжнародним стандартам безпеки:
- Exceeds ANSI Z87.1 High Impact Requirements
- CAN/CSA Z94.3-07
- CE EN166 Certified
Параметри:
| Товщина лінзи | 2,2 мм |
| Розмір оправи | 140 мм |
| Розмір лінзи (діагональ/вертикаль) | 78 x 46 мм |
| Ширина моста | 14 мм |
| Вага | 27 г |

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pyramex |
| Країна виробник | США |
| Антизапотіваючє покриття | Так |
| Колір лінз | Коричневий |
| Матеріал | Полікарбонат |
| Наявність фотоелементу | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Окуляри |
| Тип вентиляції | Непряма |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 1 мес. |
| Захист від запотівання | Anti-Fog покриття |
| Захист від ультрафіолету | UV400 |
| Захист від подряпин | Сміцне покриття |
| Дзеркальне покриття | Без дзеркального покриття |
| Наявність ущільнювача | Без ущільнювача |
| Підвищена ударостійкість | Промислові стандарти (ANSI Z87.1), Ударостійкий полікарбонат |
| Ступінь затемнення | Темні |
| Тип оправи | Напівправа |
Інформація для замовлення
- Ціна: 590 ₴





