
Чохол для прасувальної дошки Colombo Acquerello 130 x 50 см (COP520) витримує високі температури, не деформується
499 ₴
- Немає в наявності
- Код: 931885
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Чохол для прасувальної дошки Colombo Acquerello 130 x 50 см (COP520) витримує високі температури, не деформується
Чохол для прасувальної дошки Colombo Acquerello 130 x 50 см (COP520) підходить для більшості стандартних прасувальних дощок. Розмір забезпечує повне покриття поверхні для комфортного прасування. Двошарова конструкція для максимального комфорту: поверхня зі 100% органічної бавовни з додаванням поліестру та м'яка повстяна підкладка 250г/м2 для більш плавного прасування. Надійна система закріплення за допомогою фіксатору: легко встановлюється за допомогою затискача, який дозволяє регулювати та точно фіксувати чохол по площині прасувальної дошки
Особливості:
- Розміри чохла 130 x 50 см, для прасувальної дошки розміром max 120 x 40 см.
- М’яка підкладка — забезпечує легке ковзання праски та рівномірне прасування.
- Надійна фіксація — шнурок з фіксатором забезпечують щільну посадку без зсувів.
- Простий у догляді — легко знімається та можете прати в пральній машині.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Colombo |
| Країна виробник | Італія |
| Довжина робочої поверхні/чохла | 130 см |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал чохла | Бавовна |
| Стан | Новий |
| Тип | Чохол для прасувальної дошки |
| Ширина робочої поверхні/чохла | 50 см |
| Користувацькі характеристики | |
| EAN код | 8003186011206 |
| Артикул | 931885 |
| Вага в упаковці | 0,35 кг |
| Габарити упаковки | 40 х 28 х 7 см |
| Гарантія | 3 місяці |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Матеріал | 100% органічна бавовна |
| Розмір | 130 x 50 см |
| Розміри поверхні для прасування | 120 x 40 см |
| Розміри у складеному вигляді | 38 x 26 x 4,5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499 ₴



