
Чохол для прасувальної дошки Colombo Thermoreflectant 150 x 55 см (COP630) забезпечує рівномірний розподіл тепла
899 ₴
- Немає в наявності
- Код: 931883
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Чохол для прасувальної дошки Colombo Thermoreflectant 150 x 55 см (COP630) забезпечує рівномірний розподіл тепла
Чохол для прасувальної дошки Colombo Thermoreflectant 150 x 55 см (COP630) - інноваційний чотиришаровий чохол. За наявності такого чохла білизна прасується з двох сторін одночасно, оскільки пара і тепло праски відбиваються від поверхні дошки та повертаються на тканину. Завдяки цьому ви зможете скоротити час прасування та знизити енергоспоживання. Чохол виготовлений зі 100% бавовни. Підкладка з піноматеріалу завтовшки 3 мм забезпечує максимальний комфорт при прасуванні. Термовідбивний алюмінієвий шар. Чохол полегшує прасування та захищає білизну. Ідеально підходить для легкого прасування. Сучасний та елегантний дизайн. Легко та швидко надягається.
Надійна система закріплення за допомогою фіксатору: легко встановлюється за допомогою затискач, який надійно фіксуює чохол під час прасування.
Особливості:
- Розміри чохла 150 x 55 см, для прасувальної дошки розміром max 130 x 45 см.
- Термостійкий матеріал — витримує високі температури, не деформується й не втрачає колір.
- М’яка підкладка — забезпечує легке ковзання праски та рівномірне прасування.
- Надійна фіксація — шнурок з фіксатором забезпечують щільну посадку без зсувів.
- Простий у догляді — легко знімається та можете прати в пральній машині.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Colombo |
| Тип | Чохол для прасувальної дошки |
| Користувацькі характеристики | |
| EAN код | 8003186068002 |
| Артикул | 931883 |
| Вага в упаковці | 0,35 кг |
| Габарити упаковки | 40 х 28 х 7 см |
| Гарантія | 3 місяці |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Матеріал | 100% органічна бавовна |
| Розмір | 150 х 55 см |
| Розміри поверхні для прасування | 130 x 45 см |
| Розміри у складеному вигляді | 38 x 26 x 4,5 см |
| Колір | Blue |
- Ціна: 899 ₴





