-20%

Килимок для йоги та фітнесу Power System PS-4060 TPE Yoga Mat Premium Purple (183х61х0.6) для йоги якісний і міцний
2 500 ₴
2 000 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4060PI-0
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Килимок для йоги та фітнесу Power System PS-4060 TPE Yoga Mat Premium Purple (183х61х0.6) для йоги якісний і міцний

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Power system |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1050 г |
| Довжина | 183 см |
| Колір | Фіолетовий |
| Матеріал | ТПЕ (термопластичний еластомер) |
| Стан | Новий |
| Тип | Килимок/мат |
| Товщина | 6 мм |
| Ширина | 61 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 000 ₴











