
Чохол для прасувальної дошки Rolser Muleton Malva 130 x 48 см (FUR003-2061) забезпечує рівномірний розподіл тепла
749 ₴
679 ₴
- Готово до відправки
- Код: 931979
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Чохол для прасувальної дошки Rolser Muleton Malva 130 x 48 см (FUR003-2061) забезпечує рівномірний розподіл тепла
Чохол для прасувальної дошки Rolser Muleton Malva 130 x 48 см (FUR003-2061) – це практичне та функціональне рішення для прасування. Він підійде для прасувальних дощок розміром 120 x 38 см. М’яка поверхня полегшує прасування та підвищує комфорт. Склад тканини (100% бавовна), міцний шнур для регульовання, в чохлі, а також фіксуючий елемент, що забезпечує зручне регулювання чохла буде запобігати утворення складок. Основа з бавовняного флісу в поєднанні з верхньою тканиною забезпечують зручне ковзання праски, що гарантує легке прасування. Привабливий колір додає виробу свіжості та добре вписується в будь-який домашній інтер’єр. Цей чохол для прасувальної дошки – незамінний аксесуар для тих, хто цінує ефективне та приємне прасування. Ідеальний аксесуар для ідеального прасування.
Особливості:
- Розміри чохла 130 x 48 см, для прасувальної дошки розміром max 120 x 38 см.
- Виготовлено з високоякісної бавовни для оптимального розподілу тепла.
- Чохол забезпечує рівномірний розподіл тепла та захищає поверхні під нею.
- М’яка поверхня для підвищеного комфорту.
- Великі розміри для універсального використання.
- У разі забруднення тільки ручне прання!

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rolser |
| Країна виробник | Італія |
| Довжина робочої поверхні/чохла | 130 см |
| Колір | Фіолетовий |
| Матеріал чохла | Бавовна |
| Стан | Новий |
| Тип | Чохол для прасувальної дошки |
| Ширина робочої поверхні/чохла | 48 см |
| Користувацькі характеристики | |
| EAN код | 8420812952052 |
| Артикул | 931979 |
| Вага в упаковці | 0,35 кг |
| Габарити упаковки | 40 х 28 х 7 см |
| Гарантія | 3 місяці |
| Країна реєстрації бренду | Іспанія |
| Країна-виробник товару | Іспанія |
| Матеріал | Бавовна |
| Розмір | 130 х 48 см |
| Розміри поверхні для прасування | 120 x 38 см |
| Розміри у складеному вигляді | 38 x 26 x 4,5 см |
- Ціна: 679 ₴




