
Бинти боксерські V`Noks 3m Black виготовлені з якісного натурального бавовняного волокна з невеликим додаванням синтетики
230 ₴
- Готово до відправки
- Код: 60241
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Бинти боксерські V`Noks 3m Black виготовлені з якісного натурального бавовняного волокна з невеликим додаванням синтетики
Бинти боксерські V'Noks 3m Black
Новий матеріал! Новий дизайн! Нова якість!
Бинти боксерські V'Noks (Вінокс) 3м використовуються для фіксації зап'ястя і захисту рук при заняттях різними видами бойових мистецтв: боксом, кіксбоксингом, ММА, муай тай. Практичний варіант для будь-якого спортсмена від V'Noks (Вінокс): виконані в чорному кольорі, відрізняються помірною еластичністю (склад: 70% бавовна, 30% нейлону), прикрашені лейблами впізнаваного бренду.
Особливості:
• довжина — 3м, ширина — 5см;
• виготовлені з якісного натурального бавовняного волокна з невеликим додаванням синтетики;
• добре вбирають вологу, забезпечуючи комфорт під час інтенсивної роботи;
• відрізняються підвищеною зносостійкістю.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | V'Noks |
| Довжина | 300 см |
| Колір | Чорний |
| Кількість | 2 |
| Матеріал | Бавовна/нейлон |
| Особливості | Застібка липучка |
| Тип | Еластичні бинти |
| Ширина | 5 см |
| Користувацькі характеристики | |
| <delivery | Да |
| довжина бинта | 3 м |
| ширина бинта | 5 см |
- Ціна: 230 ₴




