
Повстяна підкладка під чохол для прасувальної дошки Colombo (MOL001) термостійкий матеріал — витримує високі температури
249 ₴
- Немає в наявності
- Код: 931954
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Повстяна підкладка під чохол для прасувальної дошки Colombo (MOL001) термостійкий матеріал — витримує високі температури
Повстяна підкладка під чохол для прасувальної дошки Colombo (MOL001) - це м'яка повсть розміром 140 x 45 см. Підкладка потрібна, щоб зробити більш м'якою поверхню дошки для прасування і це допоможе зробити процес прасування більш комфортним. Виготовлена з натурального матеріалу, рівномірно розподіляє тепло, зменшує тиск на тканину та сприяє більш легкому ковзанню праски. Підходить для всіх стандартних прасувальних дощок. Легко підрізається до потрібного розміру. Чудове рішення для покращення ефективності прасування та захисту поверхні дошки.
Особливості:
- Розміри 140 x 45 см.
- Термостійкий матеріал — витримує високі температури.
- Забезпечує легке ковзання праски та рівномірне прасування.
- Щільність матеріалу 600г/м2.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Colombo |
| Довжина робочої поверхні/чохла | 140 см |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Тип | Чохол для прасувальної дошки |
| Ширина робочої поверхні/чохла | 45 см |
| Користувацькі характеристики | |
| EAN код | 8003186054302 |
| Артикул | 931954 |
| Вага в упаковці | 0,35 кг |
| Габарити упаковки | 40 х 28 х 7 см |
| Гарантія | 3 місяці |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Матеріал | Бавовняна пома |
| Розмір | 140 х 55 см |
| Розміри поверхні для прасування | 130 x 45 см |
| Розміри у складеному вигляді | 38 x 26 x 4,5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 249 ₴





