
Балансувальна подушка рівноваги гумова EcoFit MD1469 33 см 1000g для вестибулярного апарату
408 ₴
- Готово до відправки
- Код: К00019156
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Балансувальна подушка рівноваги гумова EcoFit MD1469 33 см 1000g для вестибулярного апарату

Переваги



Ми рекомендуємо
Схема замовлення
01 Заказ на сайті
02 Уточнення деталей
03 Відсилання замовлення
відгуки
Станіслав Завдяки товару. Ціна відповідає якості. Товар доставлений вчасно. Обслуговування гарне.
Олександр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славік Все добре, замовляли ремінь, покупкою задоволений, прийшла посилка швидко (пару днів). Завдяки!
Всі відгукиХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ecofit |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Балансувальні подушки |
| Максимальна вага користувача | 100 кг |
| Форма | Кругла |
| Особливості | Антиковзаюче покриття дошки |
| Довжина | 33 см |
| Ширина | 33 см |
| Діаметр | 33 см |
| Вага | 1 кг |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 408 ₴


