
Еспандер кистьове кільце 20 кг. Ecofit MD1123 D: 9,5 мм medium блакитний для зміцнення м'язів кисті та передпліччя
99 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: К00015260
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Еспандер кистьове кільце 20 кг. Ecofit MD1123 D: 9,5 мм medium блакитний для зміцнення м'язів кисті та передпліччя

Переваги



Ми рекомендуємо
Схема замовлення
01 Заказ на сайті
02 Уточнення деталей
03 Відсилання замовлення
відгуки
Станіслав Завдяки товару. Ціна відповідає якості. Товар доставлений вчасно. Обслуговування гарне.
Олександр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славік Все добре, замовляли ремінь, покупкою задоволений, прийшла посилка швидко (пару днів). Завдяки!
Усі відгукиХарактеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ecofit |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Кистьовий |
| Тип навантаження | Стиснення |
| Опір | 20 кг |
| Конструкція | Пружинна |
| Колір | Блакитний |
| Довжина | 19.5 см |
| Ширина | 19.5 см |
| Стан | Новий |
| Діаметр | 195 мм |
| Форма | Кругла |
Інформація для замовлення
- Ціна: 99 ₴


