
Степ платформа 3-ступенева 90х35х25 см EcoFit MD 1710 чорна нековзна з регулюванням вистоти 15,20,25 см до 120 кг
2 596 ₴
- Готово до відправки
- Код: K00023692
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Степ платформа 3-ступенева 90х35х25 см EcoFit MD 1710 чорна нековзна з регулюванням вистоти 15,20,25 см до 120 кг
Характеристики
Висота Три рівні: 15,20,25 см Ширина 35 см Довжина 90 см
Переваги



Ми рекомендуємо
Схема замовлення
01 Заказ на сайті
02 Уточнення деталей
03 Відсилання замовлення
відгуки
Станіслав Завдяки товару. Ціна відповідає якості. Товар доставлений вчасно. Обслуговування гарне.
Олександр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славік Все добре, замовляли ремінь, покупкою задоволений, прийшла посилка швидко (пару днів). Завдяки!
Усі відгукиХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ecofit |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Балансувальна платформа |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Форма | Прямокутна |
| Особливості | Регулювання нахилу, Антиковзаюче покриття дошки |
| Довжина | 90 см |
| Ширина | 35 см |
| Висота | 25 см |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 596 ₴


