
Дитячі качелі підвісні від 2 років WCG BLOW Yellow пластикові на мотузці для вулиці та приміщень
519 ₴
- Готово до відправки
- Код: W-101y
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячі качелі підвісні від 2 років WCG BLOW Yellow пластикові на мотузці для вулиці та приміщень
Це професійні дуже сильні гойдалки на дитячий майданчик, використовувані провідними виробниками обладнання дитячих майданчиків у світі. Гойдалка можна використовувати й у будинку як підвісні гойдалки. Гойдалка легко може витримати як дорослих і дітей.
- Канати синтетичні;
- Оцинковані металеві кільця вгорі;
- Гойдалка для дітей має металеві змінні вісімки для регулювання висоти;
- Канати закінчуються з металевими кільцями.
Не підходить для використання дітьми віком до 2 років!
Характеристики:
- Максимальне навантаження 70 кг на гойдалку!
- Гойдалка можна повісити на висотах 175-250 см.
- Веревки товсті надзвичайно міцні 10 мм.
- Розміри: 420 x 170 x 85 мм
- Монтажна Висота: 1,90 - 2,40 м

Переваги



Ми рекомендуємо
Схема замовлення
01 Заказ на сайті
02 Уточнення деталей
03 Відсилання замовлення
відгуки
Станіслав Завдяки товару. Ціна відповідає якості. Товар доставлений вчасно. Обслуговування гарне.
Олександр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славік Все добре, замовляли ремінь, покупкою задоволений, прийшла посилка швидко (пару днів). Завдяки!
Усі відгукиХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WCG |
| Країна виробник | Україна |
| Тип гойдалки | Підвісні гойдалки |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Матеріал сидіння і спинки | Пластик |
| Колір | Жовтий |
| Максимально допустиме навантаження | 70 кг |
| Можливість блокування сидіння | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Захист від випадкового складання | Ні |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Розміри | |
| Ширина сидіння | 42 см |
| Глибина сидіння | 17 см |
| Ширина спинки | 8.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 519 ₴











